+381 64 8284076 (пон-пет 12.00-15.30) upis@matf.bg.ac.rs

Поштовани ученици трећег и четвртог разреда средњих школа,

Математички факултет у Београду вас позива на Дан отворених врата који ће се одржати у суботу, 18. маја 2024. године, од 11 часова.

На овом догађају имате прилику да сазнате више о нашем факултету и могућностима студирања математике, информатике, астрономије и астрофизике. Ево шта вас очекује:

1. Добродошлица и информације: Прво ћемо вас срдачно примити у нашој највећој учионици 706. Тамо ћете чути кратке и корисне информације о:
    • Упису на Математички факултет
    • Пријемном испиту
    • Студентском животу
  2. Разговор са наставницима и студентима: Имате прилику да у неформалним разговорима сазнате више о студирању на Факултету. Наши наставници, асистенти и успешни бивши студенти делиће своја искуства и одговарати на ваша питања.
  3. Панел дискусија: У другој учионици 821 организујемо панел дискусију. Тамо ће наши активни студенти и представници студентских организација представити детаље о студијским програмима и модулима, као и о студентском животу на факултету.

Адреса Математичког факултета:

• Београд, Студентски трг 16, 4. спрат